Zakładanie ogrodów, projektowanie, pielęgnacja, ochrona roślin.

Piękny i zadbany ogród, to wizytówka każdego domu.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą ogrodniczą, której siedziba mieści się w Ełku. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu ogrodnictwa i pielęgnacji roślin. Nasza oferta, zawiera szeroki zakres usług ogrodniczych, dzięki którym Twój ogród stanie się wizytówką Twojego domu. Począwszy od projektu, poprzez jego wykonanie, kończąc na regularnej kompleksowej pielęgnacji.

Oferujemy projektowanie i zakładanie ogrodów przydomowych, aranżacją terenów przy firmach oraz instytucjach publicznych. Zwracamy szczególną uwagę na indywidualne potrzeby naszych klientów, dlatego jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających zleceniodawców. Jako priorytet stawiamy sobie 100% satysfakcji Klienta. Decydując się na oddanie ogrodu w nasze ręce, możecie mieć pewność, że będzie pod dobrą opieką.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować aranżacje ogrodów w różnych stylach. Staramy się aby kreowana przez nas przestrzeń harmonijnie współgrała z otoczeniem. Nasza praca to nasza pasja. Konkurencyjne ceny, niekonwencjonalne pomysły i profesjonalna obsługa to nas wyróżnia pośród konkurencji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, zapewniamy kompleksowe usługi pielęgnacyjne w bardzo korzystnych ofertach abonamentowych.

Dbając o najwyższą jakość, oferowanych przez nas usług współpracujemy wyłącznie z najlepszymi, sprawdzonymi szkółkami. Do pielęgnacji roślin używamy wyłącznie sprawdzonych i niezawodnych produktów, nawozów oraz środków pielęgnacyjnych, których skuteczność potwierdziliśmy już wielokrotnie. Służymy fachową radą i pomocą. Nasi doświadczenie i wykwalifikowani pracownicy pomogą Wam w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań.

Nasze usługi kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych, ale również instytucji publicznych oraz firm. Działamy na terenie całego województwa warmińsko – mazurskiego oraz podlaskiego.
Piękny i zadbany ogród wymaga ciężkiej pracy i wiele trudu włożonego w jego pielęgnację.

Sprawimy, że Twój ogród stanie się oazą dla Ciebie i Twoich bliskich, będzie zachwycał o każdej porze roku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i zachęcamy do współpracy.
Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na spotkanie.

Kontakt1

Zadzwoń do nas

ul. Łukasiewicza,19-300 Ełk

Adam: +48 790 435 620
adam@mazurskiogrod.pl

Krzysztof: +48 512 443 276
krzysztof@mazurskiogrod.pl

Architekt Krajobrazu/projekty:
Urszula: +48 607 047 522

Napisz do nas

Imię Nazwisko

Twój Email

Treść wiadomości

Tu jesteśmy